TENA Zinkový krém 100 ml

zinc cream 1x100 ml

Kód tovaru: T02951

EAN: 7322540546323

4,42 € s DPH

Jednotková cena za liter44,18 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

TENA Zinkový krém poskytuje antiseptickú ochranu aj tej najjemnejšej a krehkej pokožke. TENA Zinkový krém zaisťuje upokojenie, obnovu a ochranu pokožky a napomáha liečenie popraskaných a podráždených oblastí tela,predstavuje ideálne riešenie s jednoduchým používaním pre zaneprázdnených opatrovateľov.

Detaily

Charakteristika: Zinková masť TENA Zinc Cream poskytuje antiseptickú ochranu aj tej najjemnejšej a krehkej pokožke, najmä v citlivej perineálnej oblasti.TENA Zinc Cream zaisťuje upokojenie, obnovu a ochranu pokožky a napomáha liečenie popraskaných a podráždených oblastí tela,predstavuje ideálne riešenie s jednoduchým používaním pre zaneprázdnených opatrovateľov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Použije sa podľa potreby. Nanesie sa na postihnuté miesto resp. oblasť určenú k ošetreniu a na zvýšenie ochrany pokožky.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »