Menu
banner

Bromhexin 8 Berlin Chemie tablety 25tbl Zväčšiť

Bromhexin 8 Berlin Chemie tablety 25tbl

4013054001103

Berlin-Chemie

Liek Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa používa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s tvorbou hustého hlienu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa používa u dospelých a detí od 6 rokov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,01 €.


Naša cena s DPH1,73 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie:Bromhexin 8 Berlin-Chemie je bronchosekretolytikum (liek na uvoľnenie hlienu pri ochoreniach dýchacích ciest spojených s tvorbou hustého hlienu).Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa používa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s tvorbou hustého hlienu.

Kontraindikácie: Alergia na liečivo alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku .Vek menej ako 6 rokov.

Tehotenstvo, dojčenie a plodnosť: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom, predtým ako začnete užívať tento liek.Doteraz nie sú žiadne skúsenosti s užívaním tohto lieku počas tehotenstva; Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa má preto užívať počas tehotenstva len po prísnom zvážení prínosu a rizika liečby lekárom. Bromhexín prechádza do materského  mlieka. Keďže účinky na dojčatá neboli adekvátne preskúmané, Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa nesmie užívať počas dojčenia.

Dávkovanie:Dospelí a dospievajúci nad 14 rokov užívajú 1 až 2 obalené tablety Bromhexinu 8 Berlin-Chemie 3-krát denne (zodpovedá 24 až 48 mg brómhexíniumchloridu denne).Deti a dospievajúci medzi 6 až 14 rokov, rovnako ako pacienti s telesnou hmotnosťou do 50 kg, užívajú 1 obalenú tabletu Bromhexinu 8 Berlin-Chemie 3-krát denne (zodpovedá 24 brómhexíniumchloridu denne).

Obalené tablety sa majú užívať po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Počas liečby sa uistite, že pijete dostatočné množstvo tekutín, pretože  zvýšený príjem tekutín má vo všeobecnosti podporný účinok na požadované uvoľňovanie hlienov z priedušiek.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

 

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:bromhexin
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:8 mg/1 tbl
Lieková forma:filmom obalené tablety

Napísať hodnotenie

Bromhexin 8 Berlin Chemie tablety 25tbl

Bromhexin 8 Berlin Chemie tablety 25tbl

Liek Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa používa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s tvorbou hustého hlienu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa používa u dospelých a detí od 6 rokov.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)

Zákaznici kupujúci Bromhexin 8 Berlin Chemie tablety 25tbl mali záujem aj o: