Zľava -0,92 €
Livostin nosová suspenzná aerodisperzia 10 ml

Livostin nosová suspenzná aerodisperzia 10 ml

aer nau (fľ.PE) 1x10 ml

Kód tovaru:

EAN: 3574661116471

8,79 € s DPH

9,71 € s DPH

Jednotková cena za liter879,19 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Livostin nosová suspenzná aerodisperzia je liek proti alergii.Livostin poskytuje úľavu pri ťažkostiach, ako je kýchanie, výtok a svrbenie nosa spojené s alergickou reakciou na trávu, peľ, plesne, prach a iné látky.

Detaily

Indikácie: Livostin nosová suspenzná aerodisperzia je liek proti alergii.Livostin poskytuje úľavu pri ťažkostiach, ako je kýchanie, výtok a svrbenie nosa spojené s alergickou reakciou na trávu, peľ, plesne, prach a iné látky.


Kontraindikácie: Ak ste alergický na levokabastín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku,keď trpíte poruchou funkcie obličiek. Výnimku tvoria prípady, ak lekár používanie odporučí a bude zabezpečený lekársky dohľad.


Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.Ak ste tehotná alebo to predpokladáte, informujte svojho lekára, ktorý rozhodne, či Livostin môžete používať.Livostin nepoužívajte počas dojčenia, kým sa neporadíte s lekárom.


Spôsob použitia: Livostin sa vyrába vo forme suspenzie. Z tohto dôvodu pred každým jeho použitím dôkladne potraste fľašou. Obvyklá dávka pre dospelých a deti sú 2 vstreky Livostinu do každej nosovej dierky dvakrát denne. Ak sú príznaky veľmi silné, môže sa liek aplikovať 3 až 4-krát za deň. Dôkladne dodržiavajte pokyny svojho lekára.

  1. Pred odstránením uzáveru fľašu dobre potraste.

  2. Pred prvým použitím Livostinu odstráňte uzáver a fľašu niekoľkokrát stlačte, až kým sa vo vzduchu neobjaví jemný aerosol.

  3. Vysiakajte si nos.

  4. Fľašu držte v polohe uvedenej na obrázku. Hlavu nakloňte dopredu, pevne si zapchajte jednu nosovú dierku a aplikátor vložte do druhej nosovej dierky.

  5. Dvakrát vstreknite suspenznú aerodisperziu do voľnej nosovej dierky a súčasne ju vdýchnite.

6. Postup 4 a 5 zopakujte aj pre druhú nosovú dierku.

 Liečba má pokračovať až do zlepšenia príznakov.

 

Vlastnosti

Účinná látka Levocabastini hydrochloridum
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 0,54 mg
Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »