AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% 10 ml

Skladom

Omega Altermed

T01488

8594060890425

Novinka

AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100%  obsahuje čajovník austrálsky-najúčinnejšia antiseptická látka(ničí baktérie, kvasinky a pliesne).AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% má repelentné vlastnosti.

Viac detailov

Naša cena 6,00 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100%  obsahuje čajovník austrálsky-najúčinnejšia antiseptická látka(ničí baktérie, kvasinky a pliesne).AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% má repelentné vlastnosti.

100% čistý získaný šetrnou destiláciou z listov stromu čajovníka austrálskeho Melaleuca alternifolia je jednou z najúčinnějších prírodných antiseptických látok (ničí baktérie, kvasinky a pliesne). Preniká hlboko do pokožky a nezanechává mastný film.

Použitie: pri kožných infekciách, menších popáleninách, drobných rezných rankách, akné, aftoch, oparoch, mykotických infekciách nôh, zmierňuje svrbenie po uštipnutí hmyzom, má repelentné vlastnosti.

Spôsob aplikácie: 2-3x denne na postihnuté miesto. Na kloktanie nakvapkajte niekoľko kvapiek do pohára vody. Možno ho použíť do aromalámp, alebo do horúcej vody na inhaláciu pri nádche.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa  poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo