AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% 10 ml

olej 100% čistý 1x10 ml

Kód tovaru: T01488

EAN: 8594060890425

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

9,46 € s DPH

Jednotková cena za liter946,08 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100%  obsahuje čajovník austrálsky-najúčinnejšia antiseptická látka(ničí baktérie, kvasinky a pliesne).AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% má repelentné vlastnosti.

Detaily

Charakteristika: AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100%  obsahuje čajovník austrálsky-najúčinnejšia antiseptická látka(ničí baktérie, kvasinky a pliesne).AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% má repelentné vlastnosti.

100% čistý získaný šetrnou destiláciou z listov stromu čajovníka austrálskeho Melaleuca alternifolia je jednou z najúčinnějších prírodných antiseptických látok (ničí baktérie, kvasinky a pliesne). Preniká hlboko do pokožky a nezanechává mastný film.

Použitie: pri kožných infekciách, menších popáleninách, drobných rezných rankách, akné, aftoch, oparoch, mykotických infekciách nôh, zmierňuje svrbenie po uštipnutí hmyzom, má repelentné vlastnosti.

Spôsob aplikácie: 2-3x denne na postihnuté miesto. Na kloktanie nakvapkajte niekoľko kvapiek do pohára vody. Možno ho použíť do aromalámp, alebo do horúcej vody na inhaláciu pri nádche.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa  poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »