Dophilus Infants probiotiká 60 g

Skladom

Monsea

T00817

8594065240010

Novinka

Probiotiká Infants Dophilus stimuluje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu už po narodení bábätka..Probiotiká Infants Dophilus obnovuje črevnú mikroflóru počas i po liečbe antibiotikami, pomáha pri prevencii a liečbe hnačiek.

Viac detailov

14,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 233,33 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Probiotiká Infants Dophilus stimuluje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu už po narodení bábätka..Probiotiká Infants Dophilus obnovuje črevnú mikroflóru počas i po liečbe antibiotikami, pomáha pri prevencii a liečbe hnačiek,odstraňuje zápchu prirodzeným spôsobom -obsahuje Bifidobacterium infantis, najdôležitejší mikroorganizmus v hrubom čreve dojčaťa, pre udržanie prirodzenej fyziologickej mikroflóry,odstraňuje bolesti bruška a nadúvanie prirodzeným spôsobom,napomáha deťom získavať zdravú hmotnosť,zmierňuje prejavy kožných ochorení (atopia, ekzémy, ...),pôsobí preventívne voči vzniku alergií.

Použitie: pri prechode na tuhú stravu,pri predčasnom narodení dieťatka,pri narodení cisárskym rezom,pri ukončení dojčenia (pri prechode na umelú stravu).

Dávkovanie: od narodenia do 6 mesiacov:1x denne 0,5 gramu (1/2 odmerky)
                       od 6 mesiacov do 2 rokov: 1x denne 1 gram (1 odmerka)
                       od 2 rokov do 5rokov: 2-3x denne 1 gram (1 odmerka)

Prášok rozpustite vo VLAŽNEJ vode alebo tekutine (čaj, mlieko, polievka, ovocné šťavy) iba v množstve, ktoré dieťa jednorazovo skonzumuje. Odporúčané je dlhodobé užívanie probiotika. Minimálne 1 mesiac, ale aj niekoľko mesiacov až 1/2 roka a dlhšie, v závislosti od závažnosti zdravotných problémov.

Zloženie: 10%    Bifidobacterium bifidum
                  15%    Bifidobacterium breve
                  25%    Bifidobacterium infantis
                  20%    Lactobacillus acidophilus
                  15%    Lactobacillus casei
                  15%    Lactobacillus rhamnosus

Upozornenie: Odporúčané skladovanie pri teplote 2–8 °C.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)