Pharma Nord Bio-Vláknina 120 tabliet

Skladom

Pharma Nord

Novinka

Pharma Nord Bio-Vláknina je výživový doplnok. Pharma Nord Bio-Vláknina obsahuje prírodnú vlákninu z cukrovej repy a citrusovej kôry

Viac detailov

11,50 € s DPH

Jednotková cena za 1 tbl: 0,10 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrovej repy a citrusovej kôry.

Nepoužívajte: Nie je určené pre deti do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie:
Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:
4 až 12 tabliet denne. Tablety sa zapíjajú väčším množstvom vody. Odporúča sa zvýšiť príjem tekutín a dodržiavať pitný režim. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrovej repy a jabĺk 460 mg,ostatné živiny: rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrové repy a jabĺk, prevencia hrudkovania: polyvinylpyrolidon (E 1201), plnidlo: mikrokryštalická celulóza (E 460), prevencia hrudkovania: stearát horčíka (E 470 b), spevňujúca látka: oxid kremičitý (E 551), poťahová vrstva: hypromelóza (E 464).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Hodnotenia (0)