Bio-Kult probiotiká 60 kapsúl

cps 1x60 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594186900053

Tento produkt už nie je dostupný

19,09 € s DPH

Jednotková cena za cps0,32 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Bio-Kult je originálny viac-kmeňový výrobok obsahujúci 14 kmeňov živých baktérií. Bio-Kult je vhodný pre každodenné užívanie, pri užívaní antibiotík a cestovaní.

Detaily

Charakteristika: Prípravok obsahuje vysokú koncentráciu - 2 miliardy CFU (kolónie tvoriacich jednotiek)/kapsulu, čo zodpovedá ekvivalentu 10 miliard CFU/gram. Toto množstvo je garantované po celú dobu životnosti, teda aj na konci exspirácie (24 mesiacov od dátumu výroby).Neobsahuje živočíšne ingrediencie, obal kapsule je vyrobený z rastlinnej celulózy.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: 1-2 kapsule 1-2-krát denne

Zloženie: Bacillus subtillis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii spp. bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus salivarus, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »