Menu
banner

-4,08 €

Znížená cena GinkoPrim MAX 60 tbl Zväčšiť

GinkoPrim MAX 60 tbl

8595165271058

Walmark

GinkoPrim MAX je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z Ginkgo biloba a magnézium, ktoré priaznivo ovplyvňujú duševné funkcieGinkoPrim MAX tak pomáha udržiavať dobrú pamäťuchovávať schopnosť správneho vnímania, sústredenia, myslenia a reči (kognitívne funkcie)

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 7 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 7 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,07 €.


Pôvodná cena s DPH11,98 €

Naša cena s DPH7,90 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: GinkoPrim MAX obsahuje 3 účinné látky: ginkgo biloba, DMAE a pre ľudský organizmus základný minerál - magnézium. 

Ginkgo biloba

 • podporuje periférny krvný obeh, pomáha zachovať dobrú pamäť,  schopnosť správneho vnímania, sústredenia, myslenia a reči,  a to i s pribúdajúcim vekom (kognitívne funkcie)
   
 • pomáha udržiavať duševnú pohodu a sviežosť, udržať sústredenie na prácu aj  v období zvýšeného stresu (kognitívne funkcie)
   
 • účinok Ginkga biloba na periférny krvný obeh je tiež prínosný pre oči a uši

DMAE (Dimetylaminoetanol) je organická zložka príbuzná cholínu.

Magnézium je nevyhnutne potrebné pre duševné funkcie a duševnú výkonnosť, má blahodárny vplyv na nervový a svalový systém.   

Kedy je vhodné užívať GinkoPrim® MAX:

 • Pri poruchách koncentrácie, krátkodobej a dlhodobej pamäte
 • Pri potrebe zachovávať dobrú pamäť,  schopnosť správneho vnímania, sústredenia, myslenia, reči, a to i s pribúdajúcim vekom
 • Pri mentálnej nedostatočnosti, ako duševné vyčerpanie, úzkostlivosť
 • Pri potrebe zlepšiť duševný výkon a duševnú kondíciu
 • Pri potrebe zlepšiť periférnu mikrocirkuláciu krvi

(Texty na balení môžu byť v českom jazyku.)

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.
 
Dávkovanie: 1 tableta  denne, najlepšie po jedle, zapiť tekutinou. Dodržujte doporučené dávkovanie! 

Zloženie:

Denná dávka obsahuje:                             

hmot./1 tbl.

%RP*

Ginkgo biloba extrakt
(štandardizované na  24% flavonoidných glykozidov,  6% terpénových laktónov) 

  60,0 mg

-

DMAE (Dimetylaminoetanol)

    20,0 mg

-

Magnézium (Horčík) 

150,0 mg

40

*  % referenčného príjmu v 1 tablete;   - nie je stanovené

Zloženie: protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý), oxid horečnatý, ginkgo biloba extrakt, dimetylaminoetanol bitartrát, stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), zvlhčovadlo (glycerín), farbivá (oxid titaničitý, riboflavín, indigotín a brilantná modrá), svetlicový koncentrát.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

GinkoPrim MAX 60 tbl

GinkoPrim MAX 60 tbl

GinkoPrim MAX je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z Ginkgo biloba a magnézium, ktoré priaznivo ovplyvňujú duševné funkcieGinkoPrim MAX tak pomáha udržiavať dobrú pamäťuchovávať schopnosť správneho vnímania, sústredenia, myslenia a reči (kognitívne funkcie)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)