Terezia Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl

Skladom

Terezia Company

Novinka

Výživový doplnok Hemoplus + Kyselina listová obsahuje zložky bohaté na prírodné vitamíny a minerály, najmä hrozno, bazu čiernu, ostružinu a ďalšie. Vďaka obsahu vitamínov B2, B6, B9 a B12 prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a vďaka obsahu železa prispieva k prenosu kyslíka. Prípravok je vhodný i na bezlepkovú diétu, u dospelých a deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 12,90 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 kapsulu: 0,22 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: HEMOPLUS obsahuje tieto zložky: RÉVA VINNÁ – je bohatá najmä na biofl avonoidy, ďalej obsahuje vitamíny skupiny B a C, organické kyseliny (vínnu, jablčnú, citrónovú), triesloviny a aminokyseliny. BAZA ČIERNA – patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie rastliny. Hlavné obsahové látky sú fl avonoidy, silice, triesloviny, vitamíny skupiny A a B. OSTRUŽINA KROVITÁ – obsahuje vitamíny skupiny B a C, karotenoidy, organické kyseliny a pektín. VITAMÍN B2 – prispieva k zachovaniu normálneho energetického metabolizmu železa, prispieva k zachovaniu červených krviniek. VITAMÍN B6 – prispieva k tvorbe červených krviniek, k zníženiu únavy a únavnosti. VITAMÍN B9 – má priaznivý vplyv na krvotvorbu. VITAMÍN B12 – má priaznivý vplyv na tvorbu červených krviniek. VITAMÍN C – zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a podpore imunitného systému. ŽELEZO – prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva k prenosu kyslíka.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne po jedle počas 3 – 6 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 250 mg zmesi HEMO PLUS + kyselina listová + vitamín C: prášok sušenej modrej révy vinnej (Vitis vinifera), prášok sušeného plodu bazy čiernej (Sambucus nigra), prášok sušeného plodu ostružiny krovitej (Rubus fruticosus), prášok sušenej huby REISHI (Ganoderma lucidum), prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prášok marhuľového jadra, vitamín C (kyselina askorbová) 40mg, Fe – železo (Fumaran železnatý) 3,5mg, vitamín B2 (Riboflavín) 0,7mg, vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) 0,7mg, vitamín B9 – kyselina listová (Acidum folicum) 100μg, vitamín B12 (Cyanocobalamín) 1,25μg.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)