MEGAFYT Bylinková lekáreň Fenikel porciovaný čaj 20x1,5g

Skladom

Megafyt

8595151948995

Novinka

Bylinný čaj MEGAFYT Fenikel je jednodruhová bylinná čajová zmes. MEGAFYT Fenikel obsahuje v každom záparovom vrecku 1,5 g feniklový plod.

Viac detailov

1,85 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 61,67 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: MEGAFYT Fenikel je jednodruhová bylinná čajová zmes. MEGAFYT Fenikel obsahuje v každom záparovom vrecku 1,5 g feniklový plod.

Nepoužívajte: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na zložku čaju. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nepoužívajte u deti do 2. mesiaca.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob prípravy a dávkovanie: 1 záparové vrecúško (1,5 g) sa preleje 250 ml vriacej vody a nechá sa 15 min vylúhovať v prikrytej nádobe. Nesmie sa variť. Nálev sa pripravuje vždy čerstvý, bezprostredne pred použitím. Prípravok je možno podávať i deťom od 2. mesiaca veku, odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Dojčatám do 1 roka podávajte čaj primerane teplý, po lyžičkách alebo z detskej fľaše. Pred konzumáciou teplotu skontrolujte.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: 1 záparové vrecúško obsahuje: Feniklový plod 1,5 g.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)