Zľava 50% Znížená cena
PREDATOR JUNIOR repelent spray 15 % 150 ml

PREDATOR JUNIOR repelent spray 15 % 150 ml

Skladom

Vitar

8595117101983

Novinka

Expirácia 01.07.2021!!

PREDORATOR JUNIOR repelent spray 15 % je repelent určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s citlivou pokožkou.PREDORATOR JUNIOR repelent spray 15 % odpudzuje kliešte, komáre a ďalší lietajúci a lezúci hmyz,účinný po dobu najmenej 4 hodín.

Viac detailov

Naša cena 4,22 € s DPH

Pôvodná cena 8,44 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 28,13 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: PREDORATOR JUNIOR repelent spray 15 % je repelent určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s citlivou pokožkou.PREDORATOR JUNIOR repelent spray 15 % odpudzuje kliešte, komáre a ďalší lietajúci a lezúci hmyz,účinný po dobu najmenej 4 hodín. Určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s precitlivenú pokožkou. Mierna ochrana proti slnečnému žiareniu: účinný po dobu najmenej 4 hodín,testované Štátnym zdravotným ústavom Praha,bezpečnostná poistka proti náhodnému úniku.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Návod na použitie: Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie na výrobku.

Zloženie: účinná látka: IR 3535 15%.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)