Acutil 30 cps

cps 1x30 ks

Kód tovaru: T00513

EAN: 8000036012826

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

13,41 € s DPH

Jednotková cena za cps0,45 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Acutil je unikátnou kombináciou omega-3 mastných kyselín a vitamínov na pamäť a koncentráciu. Prispieva k správnej funkcii psychiky. Vhodný na zníženie vyčerpania a únavy. Vhodný len pre dospelých.

Detaily

Charakteristika: Acutil obsahuje vhodnú kombináciu omega - 3 mastných kyselín, vitamínov a extrakt z Ginkga. Ginkgo biloba extrakt prispieva k dobrej krvnej cirkulácii v mozgu. Omega-3 mastné kyseliny sú zložky membrán neurónových buniek, ktoré majú základnú úlohu pri spracovávaní informácií v mozgu. Fosfatidylserín je zložka bunkových membrán nervových a mozgových tkanív.

  • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu. Množstvo DHA obsiahnuté v jednej kapsule Acutilu (250 mg) je dostačujúce na zabezpečenie požadovanej účinnosti. 
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín B12 prispieva k správnej funkcii nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu a k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Kyselina listová prispieva k správnej funkcii psychiky a podobne ako Vitamín B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov, tehotných a dojčiacich žien. Pri alergii na zložky prípravku. Ak máte plánovanú operáciu, užívate lieky proti zrážanlivosti krvialebo máte cukrovku. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie:1 kapsula s jedlom alebo po jedle, najlepšie ráno. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie: rybí olej (500mg) s obsahom omega-3 mastných kyselín (350mg):z toho DHA (250mg) a EPA (40mg), extrakt Ginkgo biloba (60mg), fosfatidylserín (15mg),vitamín E (5mg), vitamín B12(5mcg), kyselina listová (250mcg), želatína, glycerol, gylcerol monostearát, sorbitol, oxid železitý červený a žltý

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »