Generica Simethicon 80mg 50 cps

Skladom

Generica

85802131

Novinka

Výživový doplnok Simethicon 80mg sa v organizme nevstrebáva.Simethicon 80mg účinkuje iba v črevách.Je možné používať u všetkých vekových kategórií (od 3 rokov) vrátane tehotných a dojčiacich žien.

Viac detailov

5,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,10 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Simethicon 80mg sa v organizme nevstrebáva.Simethicon 80mg účinkuje iba v črevách.Je možné používať u všetkých vekových kategórií (od 3 rokov) vrátane tehotných a dojčiacich žien.

Neobsahuje konzervačné látky.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula počas jedla alebo po jedle. Účinok sa urýchli, ak sa kapsula rozžuje. Odporúča sa užitie prípravku pred spaním.

Zloženie: Účinná látka                 Obsah v jednej tablete
                  Simethicon                                   80,00 mg

simethicon, želírujúca látka: bravčová želatína; zvlhčovadlo: glycerol; nosič: čistená voda; farbivo: chinolínová žltá (E 104).Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)