Cosmos Na pľuzgiere XL 76 x 45 mm 5 ks

Skladom

Hartmann

Novinka

Cosmos Na pľuzgiere XL sú náplasti vybavené špeciálnym hydrokoloidním vankúšikom, ktorý tlmí bolesť a zmierňuje tlak pľuzgierov.Cosmos Na pľuzgiere XL vytvárajú taký vlhký ochranný gél vďaka ktorému nevzniká chrasta a náplasť neprisychá k pľuzgieru.

Viac detailov

Naša cena 3,87 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Cosmos Na pľuzgiere XL sú náplasti vybavené špeciálnym hydrokoloidním vankúšikom, ktorý tlmí bolesť a zmierňuje tlak pľuzgierov.Cosmos Na pľuzgiere XL vytvárajú taký vlhký ochranný gél vďaka ktorému nevzniká chrasta a náplasť neprisychá k pľuzgieru. Do rany navyše neprenikajú baktérie,je zachované vlhké prostredie a súčasne je umožnený odvod potu,hydrokoloidná náplasť pôsobí v určitom zmysle slova ako „druhá koža",náplasti na pľuzgiere sú vode odolné a súčasne priedušné,sú priehľadné a majú špeciálny tvar, vďaka ktorému sa prispôsobia miestu lepenia (päta, prsty).

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)