Freestyle Optium testovacie prúžky do glukomera 50ks

Skladom

Abbott

Novinka

Testovacie prúžky do glukomera Freestyle Optium slúžia na samotestovanie glykémie - hladiny glukózy v krvi. Testovacie prúžky Freestyle Optium sú kompatibilné s glukomermi Freestyle Optium, Optium Xceed, MediSense Optium.

Viac detailov

14,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 0,28 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Testovacie prúžky Freestyle Optium sú kompatibilné s glukomermi  Freestyle Optium, Optium Xceed, MediSense Optium - bez nutnosti kalibrácie glukomera pred meraním. Výhodou prúžkov Freestyle Optium je malé množstvo vzorky krvi (len 0,6 mcl) a nasatie krvi do prúžku.

Použitie:

  1. Pripravte si na meranie potrebné pomôcky -lancetové pero s nasadenou lancetou, glukomer a prúžok, ktorý vyberiete z obalu tesne pred meraním.
  2. Zapnite glukomer, vsuňte doň testovací prúžok.
  3. Lancetou urobte vpich do prsta (pred vpichom je vhodné ruku prekrviť buď pohybmi alebo zvesením ruky nadol, taktiež e vhodná dezinfekcia miesta vpichu alkoholom alebo dezinfekčnými prípravkami)
  4. K vytvorenej kvapke krvi priložte aplikačný koniec testovacieho prúžku - prúžok si krv sám nasaje.
  5. Počkajte na vyhodnotenie merania.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)