Farmax Kolagén 60+40 cps

cps 60+40 zadarmo

Kód tovaru:

EAN: 8595103958973

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

14,09 € s DPH

Jednotková cena za cps0,14 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok  Kolagén Farmax  je prípravok s obsahom 85 mg  čistého kolagénu (pôvodom z rýb). Kolagén sa prirodzene vyskytuje v celom organizme vrátane väzov, šliach, chrupaviek, kostí, ale aj pokožkyKolagén Farmax je vhodný pre dospelých aj pre deti od troch rokov.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok  Kolagén Farmax  je prípravok ,ktorý  obsahuje 85 mg  čistého kolagénu (pôvodom z rýb). Kolagén je bielkovina charakteristická pre spojivové tkanivá, vyskytuje sa v celom organizme vrátane  väzov, šliach, chrupaviek, kostí, ale aj pokožky. Odporúčaný pre dlhodobé užívanie.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:  1 kapsula denne, najlepšie po jedle.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie :  sójový olej (nosič), želatína (obal), kolagén z rýb, glycerol (zahusťovadlo), lecitín (emulgátor), včelí vok (leštiaca látka), oxid železitý (farbivo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 100

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »