Jamieson Selén 50 mcg 100 tbl

Skladom

Jamieson

064642021670

Novinka

Doručenie do 3 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti imunitného systému a štítnej žľazy a podieľa sa na optimálnej tvorbe spermií. Jamieson Selén priaznivo ovplyvňuje rast a udržanie zdravých vlasov a nechtov.

Viac detailov

7,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 tbl: 0,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti imunitného systému a štítnej žľazy a podieľa sa na optimálnej tvorbe spermií. Selén priaznivo ovplyvňuje rast a udržanie zdravých vlasov a nechtov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Poraďte sa s lekárom o užívaní prípravku ak sa u vás vyskytla nemelanómová rakovina kože.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletu denne s jedlom. Dávkovanie podľa legislatívy EÚ, o príp. úprave dávkovania sa poraďte s lekárom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Selén (z pivovarských kvasníc) 50 μg, (90 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch).
Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), modifikovaná celulózová guma, rastlinný stearan horečnatý; hydrogénfosforečnan vápenatý (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)