XKKO PUL vrchné nohavičky Newborn Butterflies suchý zips 1 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594161579472

8,17 € s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

XKKO PUL vrchné nohavičky sú vhodné na ekologické prebaľovanie Vášho bábätka pomocou látkových plienok. XKKO PUL vrchné nohavičky sú pre novorodencov s váhou cca 2 - 6 kg. 

Detaily

Charasteristika: XKKO PUL vrchné nohavičky sú ušité z priedušného PUL materiálu (polyester z polyuretánovým náterom), ktorý zaručuje ten najvyšší komfort pre vaše bábätko. Nohavičky skvele ochránia oblečenie pred znečistením a navlhnutím a zároveň umožňujú pokožke dýchať - a to oveľa lepšie, ako v bežných jednorazových plienkach. 

Strih je jednoveľkostný, to znamená, že nohavičky "rastú" spolu s dieťaťom. Na prednej strane majú patentky, ktoré umožňujú nastavenie dĺžky sedu nohavičiek, a tým sa vedia prispôsobiť aktuálnej veľkosti a proporciám dieťaťa. Nohavičky majú okolo nožičiek flísový lem, ktorý zabezpečuje ochranu pred pretečením a zároveň minimalizuje otlačenie stehienok. 

Vrchné nohavičky sú navrhnuté tak, aby sedeli na všetky typy látkových plienok - štvorcové, skladané, viacvrstvové, nohavičkové. Sú vhodné pre novorodencov s váhou cca2 - 6 kg, samozrejme záleží od proporcií dieťaťa.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Spôsob použitiaVrchné nohavičky používame ako najvrchnejšiu vrstvu skladu. Podľa našich preferencií si zvolíme savú vrstvu (štvorcovú / viacvrstvovú / vkladaciu / nohavičkovú plienku) a umiestnime ju dovnútra nohavičiek. Potom dieťa zabalíme. 

Nohavičky po použití necháme prevetrať a zatiaľ použijeme druhé (odporúčame mať aspoň 4-5 kusov). Pokiaľ sú znečistené stolicou, zapáchajú močom aj po prevetraní, prípadne navlhli od plienky, operieme ich spolu s plienkami. 

Starostlivosť odporúčaná výrobcom:

  • Pred prvým použitím plienky vyperte.

  • Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.

  • Sušenie v sušičke sa neodporúča. Nesušiť na horúcom kúrení. Chemicky nebieliť, nežehliť.

  • Nohavičky odporúčame prať v práčke na 40 stupňov Celzia, bez problémov však vydržia občasné pranie na 60 stupňov Celzia.

  • Ešte dopĺňame odporúčania výrobcom - nohavičky nesušiť na priamom slnku (najmä v lete) a na mraze. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa poškodí PUL náter a začnú premokať. 

Zloženie100 % polyester s PUL náterom, 100% polyester (flís)

Upozornenie: Dodržiavajte starostlivosť odporúčanú výrobcom, aby ste dosiahli čo najdlhšiu životnosť výrobku.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)