Folandrol 30 vrecúšok

prášok vo vrecúškach 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 8588004780170

26,29 € s DPH

Jednotková cena za ks0,88 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Folandrol výživový doplnok je určený najmä mužom v období plánovaného tehotenstva páru. Folandrol prispieva k správnej spermatogenéze.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok FOLANDROL sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme. FOLANDROL obsahuje kombináciu inozitolu, folátu (kyseliny listovej), L-karnitínu, L-arginínu a antioxidantov (selén a vitamín E). Je určený najmä mužom v období plánovaného tehotenstva páru (selén).

  • Selén prispieva k správnej spermatogenéze.
  • Selén spolu s vitamínom E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 vrecúško 1x denne. Obsah vrecúška sa rozpustí v pohári s vodou a vypije sa kedykoľvek počas dňa. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: D-alfa-tokoferol (vitamín E) , inozitol (vitamín B8) , kyselina listová - Folát (vitamín B9), L-arginín , L-karnitín , selén (nešpecifikovaný)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »