Vincentka liečivá minerálna voda 700 ml

1x700 ml

Kód tovaru: T00131

EAN: 8594027250026

1,64 € s DPH

Jednotková cena za liter2,34 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Vincentka voda je silne mineralizovaná, jódová, uhličitá minerálna voda hydrogeno-uhličitano-chlorido-sodného typu. Vincentka voda so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej.

Detaily

Charakteristika: Vincentka je silne mineralizovaná, jódová, uhličitá minerálna voda hydrogeno-uhličitano-chlorido-sodného typu so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej. Nevratná fľaša.

Nepoužívajte: U detí do 15 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Nesmú ju piť pacienti so zlyhávajúcimi obličkami. Opatrnosť je potrebná u pacientov s ochorením obličiek a s opuchmi dolných končatín.

Dávkovanie: Odporúča sa piť 2x denne nalačno pred raňajkami a pred večerou v dávke 2,5-3,5 dcl. Účinná pitná kúra by mala trvať 15-20 dní. Pije sa studená alebo aj teplá. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: chróm (nešpecifikovaný) , jód (nešpecifikovaný) , kobalt (nešpecifikovaný) , lítium (nešpecifikované) , meď (nešpecifikovaná) , minerály (nešpecifikované) , vanád (nešpecifikovaný) , zinok (nešpecifikovaný)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 5

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »