Nekadex kvapky 10 ml

kvapky 1x10 ml

Kód tovaru:

EAN: 5902020885283

9,57 € s DPH

Jednotková cena za liter957,42 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Nekadex kvapky výživový doplnok s obsahom Saccharomyces cerevisiae var. boulardii. Nekadex kvapky vhodné pre dojčatá od dovŕšeného 2. mesiaca veku.

Detaily

Charakteristika: Suspenzné kvapky s obsahom Saccharomyces cerevisiae var. boulardii vhodné pre dojčatá od dovŕšeného 2. mesiaca veku, určené na vnútorné použitie. Po otvorení spotrebujte do 45 dní.

Nepoužívajte: U detí do 2 mesiacov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: pre dojčatá od dovŕšeného 2.mesiaca veku a deti do 3 rokov: 5 kvapiek denne. Dávka môže byť podaná priamo do úst dojčaťa, vmiešaná do polotuhej potravy (napr. jogurt), alebo vmiešaná do vody alebo mlieka, ktorých teplota nepresahuje 37°C. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Saccharomyces boulardii var. boulardii minimálne 1 miliarda lyofilizovaných životaschopných mikroorganizmov v 5 kvapkách. Pomocné látky: Olivový olej, vitamín E (tokoferol acetát), mono a diglyceridy mastných kyselín, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »