CutisHelp MENTOLEN konopné mazanie 200 ml

Skladom

CutisHelp

Novinka

MENTOLEN konopné mazanie je určené pre účinnú starostlivosť v oblasti: bolesti chrbta, šliach, natiahnutých a stuhnutých svalov, bolesti kĺbov, pomliaždeninách a hematómov, unavených nôh v dôsledku dlhého státia, preťaženie svalstva po športovných a náročných pracovných výkonoch, tenisové / golfové lak. 

Viac detailov

11,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 55,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Určené pre účinnú starostlivosť v oblasti: bolesti chrbta, šliach, natiahnutých a stuhnutých svalov, bolesti kĺbov, pomliaždeninách a hematómov, unavených nôh v dôsledku dlhého státia, preťaženie svalstva po športovných a náročných pracovných výkonoch, tenisové / golfové lakte. Ľahký krém s obsahom bioaktívnych látok extrahovaného konopného oleja a extraktu Boswellia serrata pre špeciálnu masáž kože v oblasti kĺbov, svalov, šliach a chrbta. Konopný olej je známy aj svojim pozitívnym vplyvom pri CHRONICKÝCH AJ AKÚTNYCH ZÁPALOCH A BOLESTIACH pohybového aparátu. Bezprostredne po použití navodzuje príjemný upokojujúci pocit. Prípravok sa dobre vstrebáva a na pokožke nezanecháva mastný ani lepivý film. V prípade bolestivých stavov spojených so zápalom je treba prípravok kombinovať s konopným mazaniem DOLOR-END, ktoré intenzívne prispieva k odstráneniu zápalov

Aktívna zložka: komplex bioaktívnych látok špeciálne získavaného konopného oleja a prírodných látok (mätovej silice, mentolu)

Použitie: Nanášajte krátkou masážou na potrebné miesta aspoň dvakrát denne; zamedzte kontaktu s očami a ich okolím. 

Upozornenie: Uchovajte pri teplote 5-25 °C, chráňte pred priamym slnečným svetlom a spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na obale.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)