Ovsený kúpeľ 350 g

prípravok do kúpeľa, prášok 1x350 g

Kód tovaru:

EAN: 8594028190857

7,73 € s DPH

Jednotková cena za kg22,08 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Ovsený kúpeľ je prírodný kozmetický prípravok, ktorý regeneruje, zvláčňuje a upokojuje pokožku. Ovsený kúpeľ uľavuje od svrbenia a podráždenia.

Detaily

Charakteristika: Prípravok obsahuje 100% prírodný extrakt z ovsa v rozpustnej forme. Pre starostlivosť o pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Zvláčňuje a hydratuje suchú pokožku, pomáha pri svrbení kože a ukľudňuje pri podráždení alebo po bodnutí hmyzom. Ovsený kúpeľ sa osvedčil v kúpeľoch a liečebniach ako súčasť liečby atopických ekzémov, lupienky, akné, suchej pokožky a iných dermatitíd. Obsahuje betaglukány, ktoré zadržiavajú vlhkosť v pokožke, podporuje nárast nového kolagénu a znižuje pôsobenie UV žiarenia.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložku produktu.

Použitie: Približne 50 g prášku (3 kopcovité polievkové lyžice) na jeden kúpeľ (cca 100 l vody). Rozmiešajte v menšom množstve vody a pomaly vlievajte do prúdu vody, tečúceho do vane.  Optimálna doba kúpeľa je 20 minút. Po kúpeli sa pokožka neoplachuje a jemne sa osuší.

Zloženie: Avena sativa- ovos siaty

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »