Farmax GingiMax PLUS 60 tbl + 30 tbl

Skladom

Farmax

Novinka

Výživový doplnok GingiMax obsahuje 60 mg štandardizovaného extraktu z listu Ginkgo biloba (Ginkgo dvojlaločné) obsahujúceho min. 24% flavonoidných glykosidov a 6% terpenických laktónov. Účinné zložky extraktu podporujú periférne prekrvenie. Vhodný len pre dospelých i na dlhodobé užívanie.

Viac detailov

Naša cena 9,82 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 tableta: 0,11 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Účinné zložky majú mierny vazodilatačný účinok na periférne cievy - rozširujú cievy napr. v rukách, nohách, hlave. Okrem toho majú aj mierne tlmia zrážanlivosť krvi. Prípravok je vhodný pri poruchách zapríčinených nedostatočným prekrvením periférnych častí tela - studené končatiny, mravčenie v prstoch, poruchy pamäte, hučanie v ušiach.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 18 rokov. V prípade, že sa liečite liekmi na zníženie zrážanlivosti krvi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle. Užívajte dlhodobo. V prípade, že sa príznaky nezlepšia v priebehu 1 mesiaca, navštívte lekára.

Zloženie kapsuly: sójový olej (nosič), želatína (obal), glycerol (zahusťovadlo), extrakt z Ginkgo biloby 24/6 (60 mg), horčík (60 mg), lecitín (emulgátor), meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo), oxid titaničitý (farbivo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)