Farmax GingiMax PLUS 60 tbl + 30 tbl

cps 60+30 ks zadarmo (90 ks)

Kód tovaru:

EAN: 8595103951509

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

11,28 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,38 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok GingiMax obsahuje 60 mg štandardizovaného extraktu z listu Ginkgo biloba (Ginkgo dvojlaločné) obsahujúceho min. 24% flavonoidných glykosidov a 6% terpenických laktónov. Účinné zložky extraktu podporujú periférne prekrvenie. Vhodný len pre dospelých i na dlhodobé užívanie.

Detaily

Charakteristika: Účinné zložky majú mierny vazodilatačný účinok na periférne cievy - rozširujú cievy napr. v rukách, nohách, hlave. Okrem toho majú aj mierne tlmia zrážanlivosť krvi. Prípravok je vhodný pri poruchách zapríčinených nedostatočným prekrvením periférnych častí tela - studené končatiny, mravčenie v prstoch, poruchy pamäte, hučanie v ušiach.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 18 rokov. V prípade, že sa liečite liekmi na zníženie zrážanlivosti krvi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle. Užívajte dlhodobo. V prípade, že sa príznaky nezlepšia v priebehu 1 mesiaca, navštívte lekára.

Zloženie kapsuly: sójový olej (nosič), želatína (obal), glycerol (zahusťovadlo), extrakt z Ginkgo biloby 24/6 (60 mg), horčík (60 mg), lecitín (emulgátor), meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo), oxid titaničitý (farbivo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (2)

 • Mária sa pýta

  24.06.2021
  Chcem sa spýtať či je to dobré po slabšej MOZGOVEJ PORÁŽKE na pravú stranu
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, daný výživový doplnok by Vám mohol pomôcť k podpornej liečbe, ale je lepšie to prekonzultovať so svojim lekárom ak užívate nejaké iné lieky po mozgovej porážke. Pekný deň
 • Mária sa pýta

  24.06.2021
  Neuzivam žiadne lieky po porážke robili mi zle preto chcem niečo výživové neškodné nech mozog trochu nahodia prekrvia ďakujem alebo ktoré ginko by som si mala kupit
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, tak môžte vyskúšať tento výživový doplnok alebo Acutil. Pekný deň

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »