Farmax Preventan Clasic + vitamín C 30 tbl

tbl 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 8595103957907

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

11,10 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,37 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Preventan Clasic je výživový doplnok určený na dlhodobé užívanie, vhodný pre deti od 3 rokov, obsahujúci ProteQuine. Prípravok Preventan Clasic môže mať priaznivý vplyv na imunitný systém organizmu. Je vhodný období zvýšeného výskytu infekcií horných dýchacích ciest.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Preventan® Clasic obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Určený na dlhodobé užvanie.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok sa môže užívať v II. a III. trimestri gravidity a aj počas dojčenia.

Dávkovanie: 1 tableta denne. Tabletu nechajte voľne rozpustiť v ústach ako pastilky. Po vycmúľaní aspoň 1/2 hod nepite a nejedzte. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie tablety: Aktívne zložky v 1 tablete: 

                            množstvo        DRHP
ProteQuine®      1 mg              nie je stanovené

Vitamín C           12 mg               15%

DRHP = denná referenčná hodnota príjmu 

 Celkové zloženie tablety: zahusťovadlo: sorbitol, zahustovadlo: xylitol, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, zahusťovadlo: mikrokryštalická celulóza, vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, protihrudkujúca lástka: mastenec, ProteQuine® , sladidlo: sucralosa.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »