Farmax Preventan Akut 30 tbl

tbl (obohatený o vitamín C) 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 8595103950816

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

7,19 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,24 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Preventan Akut je výživový doplnok vhodný pre deti od 3 rokov, ktorý obsahuje ProteQuine. Prípravok môže mať priaznivý vplyv na organizmus v období zvýšeného výskytu infekcií horných dýchacích ciest.

Detaily

Charakteristika: Zloženie - účinné zložky v 1 tablete:obsahuje 1 mg účinnej zložky ProteQuine™  (nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy). Zložky môžu mať mierny antivírusový a antibakteriálny účinok.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 tableta 2x denne (ráno a večer). Nechajte voľne rozpustiť v ústach. Po vycmúľaní aspoň 1/2 hod nepite a nejedzte. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie tablety: laktóza (nosič), sacharóza (nosič), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), beta-cyklodextrín (stabilizátor), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), talek (protihrudkujúca látka), ProteQuine®

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »