Menu
banner

-0,47 €

Znížená cena Veral gel 1 % 100 g Zväčšiť

Veral gel 1 % 100 g

8594002958916

Herbacos Recordati

Veral gel je liek,ktorý sa používa na odstránenie miernej až strednej bolesti spôsobenej úrazmi svalov a kĺbov, napr. v dôsledku športovej činnosti.Veral gel je vhodný pre dospelých a deti od 16 rokov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 5 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 5 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,05 €.


Pôvodná cena s DPH5,97 €

Naša cena s DPH5,50 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Sodná soľ diklofenaku, liečivo Veralu neo emulgel, patrí do skupiny liečiv, ktoré sa označujú ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAID). Diklofenak tlmí bolesť a má protizápalový účinok. VERAL GEL sa používa na odstránenie miernej až strednej bolesti spôsobenej úrazmi svalov a kĺbov, napr. v dôsledku športovej činnosti. Veral gel je určený na vonkajšie použitie na liečbu takýchto úrazov.

Kontraindikácie: Nepoužívajte Veral neo emulgel, ak ste alergický na diklofenak alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, ak ste niekedy v minulosti mali alergickú reakciu na lieky, ktoré obsahujú kyselinu acetylsalicylovú alebo iné nesteroidné protizápalové liečivá (NSAID). Ak ste si nie istí, opýtajte sa svojho lekára alebo lekárnika. Príznaky alergickej reakcie na tieto lieky môžu byť nasledovné: astma, sípavé dýchanie alebo ťažkosti s dýchaním, žihľavka alebo kožná vyrážka, opuch tváre alebo jazyka, nádcha.Nepoužívajte Veral neo emulgel na chorú kožu, otvorené rany alebo na vyrážky a ekzém, v 3. trimestri tehotenstva.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Veral gel nemajú používať tehotné ženy s výnimkou, ak to odporučí lekár. Nesmie sa používať v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nie je známe, či diklofenak prechádza do materského mlieka. Veral neo emulgel nesmú používať dojčiace ženy.

Dávkovanie: Používajte Veral gel 3 až 4-krát denne. Malé množstvo Veralu neo emulgel jemne vtierajte do pokožky v mieste bolesti alebo opuchu. Potrebné množstvo lieku sa mení a závisí od veľkosti postihnutej plochy. Na jedno podanie zvyčajne postačí množstvo 2 až 4 g (6 až 12 cm gélu), maximálna dávka je 16 g denne. Pri vtieraní gélu môžete pocítiť ľahký chladivý efekt. 

Po nanesení Veral gelu si umyte ruky, ak nie sú ošetrované miesta práve na rukách. Ošetrené miesto je vhodné chrániť pred priamym slnečným a UV žiarením.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:diclofenacum natricum
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:10 mg/ 1g
Lieková forma:dermálny gél

Napísať hodnotenie

Veral gel 1 % 100 g

Veral gel 1 % 100 g

Veral gel je liek,ktorý sa používa na odstránenie miernej až strednej bolesti spôsobenej úrazmi svalov a kĺbov, napr. v dôsledku športovej činnosti.Veral gel je vhodný pre dospelých a deti od 16 rokov.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)