Nutrilon 1 Allergy Care SYNEO 450g

mliečna výživa v prášku (od narodenia) (inov. 2019) 1x450 g

Kód tovaru:

EAN: 8718117608515

19,38 € s DPH

Jednotková cena za kg43,06 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Nutrilon 1 Allergy Care SYNEO je počiatočná špeciálna dojčenská výživa pre bábätká od narodenia. Nutrilon 1 Allergy Care SYNEO je jediné dojčenské mlieko kombinujúce SYNEO™ s vysoko naštiepenou bielkovinou.

Detaily

Charakteristika: Nutrilon 1 Allergy Care SYNEO je počiatočná špeciálna dojčenská výživa pre bábätká od narodenia. Nutrilon 1 Allergy Care SYNEO je jediné dojčenské mlieko kombinujúce SYNEO™ s vysoko naštiepenou bielkovinou.

Extenzívne hydrolyzovaná bielkovina

Čo je extenzívne hydrolyzovaná bielkovina? Pri extenzívnej hydrolýze bielkoviny dochádza k jej rozštiepeniu na jednoduchšie peptidy a aminokyseliny. Imunitný systém, ktorý predtým reagoval alergickou reakciou na prítomnosť bielkoviny kravského mlieka, jej rozštiepené časti za alergén nepovažuje. Hydrolyzované bielkoviny sa navyše omnoho ľahšie trávi bez toho, aby dochádzalo k strate potrebných výživových hodnôt. To všetko bez rizika spôsobenia alergickej reakcie.

LCP mastné kyseliny

Množstvo  LCP mastných kyselín (medzi nimi omega-3 kyseliny) zodpovedá odporúčaniam popredných špecialistov na výživu a je v súlade s legislatívou.

Zmes oligosacharidov GOS/FOS

Unikátna klinicky testovaná zmes oligosacharidov scGOS/lcFOS (9:1) napodobňuje funkciu oligosacharidov materského mlieka. Ty sú využívané črevnou mikroflórou vášho dieťaťa.Účinky zmesi scGOS/lcFOS (9:1) boli potvrdené v klinických štúdiách.

Nepoužívajte: Pri precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, v rozpore s návodom na prípravu, u detí starších ako 6 mesiacov.

Spôsob prípravy:

  • Krok 1 - Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať.

  • Krok 2 - Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.

  • Krok 3 - Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.

  • Krok 4 - Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.

  • Krok 5 - Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (odporúčené dávkovanie nájdete na zadnej strane obalu). Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.

  • Krok 6 - Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí. Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.

  • Krok 7 - Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia. Mlieko musí byť príjemne teplé (malo by mať  teplotu ľudského tela tj. cca 37 °C), nie horúce. Pripravenú dávku ihneď podávajte.

Riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaniami lekára.

Zloženie: Koncentrát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (z mlieka), maltodextrín, rastlinné oleje (palmový, repkový, kokosový, slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov), galaktooligosacharidy (z mlieka) 8 %, emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, citran sodný, uhličitan vápenatý, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorban sodný, síran železnatý, inozitol, síran zinočnatý, sodná soľ uridin 5‘-monofosfátu, cytidín 5‘-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenozín 5‘-monofosfát, sodná soľ inozín 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, sodná soľ guanozín 5‘-monofosfátu, D-biotín, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, riboflavín, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný.

Dôležité upozornenie:Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko.Výrobok je určený na zvláštnu výživu dojčiat od narodeni. Nutrilon 1 Allergy Care, počiatočná dojčenská výživa v prášku, je nutrične kompletná mliečna výživa, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti od individuálneho rastu a vývojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Nutrilon 1 Allergy Care je možné používať len pod kontrolou lekára. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.Potravina na osobitné výživové účely - dietetická potravina na osobitné medicínske účely.

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »