Jamieson Kórejský červený ženšen 100 tbl

tbl 1x60 ks

Kód tovaru:

EAN: 64642021946

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

16,47 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,16 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Jamieson Kórejský červený ženšen obsahuje výťažky z kórejského ženšenu používaného v tradičnej čínskej medicíne. Ženšen sa považuje za rastlinný životabudič vhodný pre starších ľudí na zvýšenie vitality, odstránenie únavy. Vhodný pre dospelých.

Detaily

Charakteristika: Kórejský červený ženšen prírodný extrakt z koreňa štandardizovaný na obsah účinných látok ženšenu. Ženšen je používaný po stáročia na zachovanie telesnej a duševnej rovnováhy v organizme, pomáha zvyšovať vitalitu a posilňuje výdrž a celkovú fyzickú kondíciu, imunitu, priaznivo ovplyvňuje stres a únavu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. U diabetikov a pacientov s vysokým krvným tlakom je pred použitím nutné poradiť sa s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok je nevhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: 2 tablety denne, najdlhšie po dobu 3 mesiacov. Prípravok môže spôsobiť nespavosť. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Kórejský červený ženšen, extrakt z koreňa (5:1) 55 mg (Panax ginseng) štandardizované na 24%
Protopanaxatriol ginsenosides Rg1, Rf, Re ako Rg1 a Protopanaxadiol ginsenosides Rc, Rd, Rb2, Rb1 ako Rb1 13 mg. Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý; modifikovaná celulózová guma (nosič), rozpustná celulóza; rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), polyetylénglykol (stabilizátor).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 100

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »