Menu
banner

Vitex agnus castus 90 cps KIWU WUKI Zväčšiť

Vitex agnus castus 90 cps KIWU WUKI

QPG spol. s r.o.

Vitex agnus castus výživový doplnok pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu. Vitex agnus castus s obsahom Vitexu jahňacieho.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,13 €.


Naša cena s DPH13,76 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Odporúča sa ako doplnková liečba pri poruchách vaječníkov a maternice, ženskej neplodnosti a pri prevencii spontánneho potratu. Vedecké štúdie podporili jeho použitie na zmiernenie problémov spojených s menopauzou ako sú návaly tepla, zvýšené potenie, bolesti hlavy, napätie v prsníkoch s bolesťou, kŕče v oblasti vaječníkov, nepravidelný menštruačný cyklus, nafúknuté brucho, úzkosť, či depresia. 

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.Výživový doplnok nie je vhodný pre mužov, u ktorých znižuje hladinu testosterónu, čím znižuje aj plodnosť a libido.

Tehotenstvo a dojčenie: Neužívať počas tehotenstva, dojčenia alebo pri užívaní hormonálnych liekov.

Použitie: 1 kapsula denne ráno pred jedlom. Kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúča sa užívať minimálne 3 mesiace bez prerušenia aj počas menštruácie. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: vitex Agnus Castus extrakt, maltodextrín.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Vitex agnus castus 90 cps KIWU WUKI

Vitex agnus castus 90 cps KIWU WUKI

Vitex agnus castus výživový doplnok pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu. Vitex agnus castus s obsahom Vitexu jahňacieho.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)