Menu
banner

Imunoglukan P4H krém 30g Zväčšiť

Imunoglukan P4H krém 30g

Imunoglukan P4H krémregeneračné a hydratačné účinky.Imunoglukan P4H krém je vhodný na ošetrenie suchej atopickej pokožky, regeneráciu pokožky (napr. po ožarovaní, popáleninách). Neobsahuje parabény a parfumy.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,12 €.


Naša cena s DPH6,00 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Imunoglukan P4H krém má regeneračné a hydratačné účinky.Imunoglukan P4H krém je vhodný na ošetrenie suchej atopickej pokožky, regeneráciu pokožky (napr. po ožarovaní, popáleninách). Neobsahuje parabény a parfumy.

Použitie: Pomáha udržiavať pokožku v dobrom stave po ožiarení (úpal, rádioterapia). Zároveň vytvára optimálne podmienky na hojenie tým, že v koži priamo zadržiava vodu. Intenzívne hydratuje všetky typy pokožky. Imunoglukan P4H® krém je vhodný na regeneráciu a obnovu poškodenej kože po popálení a poranení. Formulácia krému je emulzia typu olej vo vode, ktorá udržuje pokožku zdravú, vláčnu a hydratovanú, napomáha jej prirodzenej obnove. Neobsahuje parabény a je vhodný aj na suchú a atopickú kožu (ekzém, dermatitída, alergia na slnko), ktorú pomáha udržiavať v dobrom stave. Imunoglukan P4H® krém svojím mnohonásobným účinkom obnovuje celkovú integritu (celistvosť) kože pri všetkých typoch pokožky.

Nepoužívajte: Pri alergii na jednotlivé zložky krému. Neodporúča sa používať ho súčasne s kortikosteroidnými prípravkami v akútnej fáze ekzému (vzplanutie). Na otvorené rany a sliznice, do očí. Použitie u detí konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Tehotenstvo a dojčenie: Krém sa môže bezpečne použiť počas tehotenstva a laktácie.

Dávkovanie: Na postihnuté miesto naneste primeranú vrstvu krému dva až tri krát denne.

Zloženie (INCI): AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAGLUCAN, GLYCERIN, STEARETH-2, STEARETH-21, CERA ALBA, CETEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, DIMETHICONE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL UNDECYLENATE, CHLOROPHENESIN, CETRIMONIUM BROMIDE, SODIUM HYDROXIDE.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Nepoužívajte prípravok, ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú jeho zložku.  Neodporúča sa používať ho súčasne s kortikosteroidnými prípravkami v akútnej fáze ekzému (vzplanutie).

 

 

Napísať hodnotenie

Imunoglukan P4H krém 30g

Imunoglukan P4H krém 30g

Imunoglukan P4H krémregeneračné a hydratačné účinky.Imunoglukan P4H krém je vhodný na ošetrenie suchej atopickej pokožky, regeneráciu pokožky (napr. po ožarovaní, popáleninách). Neobsahuje parabény a parfumy.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)