Menu
banner

Voltaren Actigo Extra 20 tabliet Zväčšiť

Voltaren Actigo Extra 20 tabliet

8588002163395

Novartis

Voltaren Actigo Extra 25 mg, je liek na úľavu bolesti, ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch). Používa sa pri bolestiach svalov, kĺbov, zubov. Liek je určený pre dospelých a deti strašie ako 14 rokov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 4 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 4 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,04 €.


Naša cena s DPH4,99 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Voltaren Actigo Extra 25 mg, obalené tablety obsahujú diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAID). Voltaren Actigo Extra 25 mg, je liek na úľavu bolesti, ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch) a znižuje telesnú teplotu. Tablety Voltaren Actigo Extra 25 mg prinášajú úľavu od bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, bolesti hlavy, bolesti zubov, menštruačných bolestí;príznakov prechladnutia a chrípky (vrátane bolesti a škriabania v hrdle a iných sprievodných bolestí a horúčky).

Kontraindikácie:Neužívajte Voltaren Actigo Extra 25 mg keď ste alergický (precitlivený) na diklofenak alebo na niektorú z ďalších zložiek tabliet Voltaren Actigo Extra 25 mg, keď ste niekedy mali alergickú reakciu po užití liekov na liečbu bolesti, zápalu alebo horúčky, ako sú diklofenak, ibuprofén alebo kyselina acetylsalicylová (látka  používaná aj na prevenciu zrážania krvi). Takouto reakciou môže byť astma, dýchavičnosť, kožné vyrážky, opuch tváre, nádcha. Ak ste si nie istý, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Keď v súčasnosti máte alebo ste mali vred žalúdka alebo tenkého čreva. Keď spozorujete krv v stolici alebo čierne sfarbenie stolice (prejavy krvácania z tráviaceho traktu). Keď máte závažné ochorenie obličiek alebo pečene. Keď máte závažné zlyhanie srdca. Keď ste v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Vek menej ako 14 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo si myslíte, že môžete byť tehotná, informujte o tom svojho lekára a neužívajte Voltaren Actigo Extra 25 mg. Je zvlášť dôležité neužívať tablety Voltaren Actigo Extra 25 mg v posledných troch mesiacoch tehotenstva, pretože to môže poškodiť  plod a spôsobiť ťažkosti pri pôrode. Neužívajte Voltaren Actigo Extra 25 mg pokiaľ dojčíte, pretože to môže uškodiť Vášmu dieťaťu. Informujte svojho lekára, ak dojčíte.

Dávkovanie: Pri objavení sa príznakov, užite 1 tabletu. V prípade potreby pokračujte s užívaním 1 tablety s odstupom 4 až 6 hodín. Neužite viac než 3 tablety denne.

Tabletu prehltnite celú a zapite pohárom vody. Pre maximálnu účinnosť užívajte tablety pred jedlom.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka: diklofenak draselná soľ
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:25 mg/1 tbl
Lieková forma:filmom obalené tablety

Napísať hodnotenie

Voltaren Actigo Extra 20 tabliet

Voltaren Actigo Extra 20 tabliet

Voltaren Actigo Extra 25 mg, je liek na úľavu bolesti, ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch). Používa sa pri bolestiach svalov, kĺbov, zubov. Liek je určený pre dospelých a deti strašie ako 14 rokov.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)