Ultra Laktobacily "25 mld" Forte 30 cps

10,56 € s DPH

Jednotková cena za cps0,35 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 10 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkovo 10 bodov, ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.


O produkte

Výživový doplnok Ultra Laktobacily "25 mld" Forte je kombinácia 10 aktívnych kmeňov a fruktooligosacharidov.Ultra Laktobacily "25 mld" Forte sú prirodzenou súčasťou zdravej črevnej mikroflóry. Prípravok je preto bezpečný aj pri dlhodobom podávaní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Ultra Laktobacily "25 mld" Forte je kombinácia 10 aktívnych kmeňov a fruktooligosacharidov.Ultra Laktobacily "25 mld" Forte sú prirodzenou súčasťou zdravej črevnej mikroflóry. Prípravok je preto bezpečný aj pri dlhodobom podávaní.

Aktívne látky-Probiotiká: Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v adekvátnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotního stavu hostiteľa (definícia FAO/WHO, 2002)1)
Výživový doplnok ULTRA LAKTOBACILY 25 MLD FORTE obsahuje bakteriálne kmene rodu Lactobacillus, Bifidobacterium, Lactococcus, Streptococcus, s výraznejším zastúpením laktobacilov.Prebiotiká: Prebiotiká sú selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a/alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostiteľovo prospievanie a zdravotný stav (definícia Gibson, 2004).2)

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne počas jedla. Ak užívate antibiotiká, je vhodné výrobok užiť najskôr po 2 hodinách po požití antibiotík. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:                       Obsah v dennej dávke (2 kapsuly)

Fruktooligosacharidy                         240 mg
Komplex 10 kmeňov vitálnych mikroorganizmov:

Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus fermentum, Lactoccus lactis ssp Lactis, Streptococcus thermophilus         25 x 109 CFU*
Prídavné látky: želatína, oxid titaničitý (farbivo).Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)