Upokojujúci očný gél 25 g

Skladom

Omega Altermed

Novinka

Upokojujúci očný gél 25 g prípravok unavené oči a viečka "prebúdza", ukľudňuje a osviežuje. Upokojujúci očný gél 25 g môže byť používaný ako podklad pre make-up očí, dokonale sa vstrebáva, nezanecháva mastný film.

Viac detailov

4,04 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 161,60 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Upokojujúci očný gél 25 g prípravok unavené oči a viečka "prebúdza", ukludňuje a osviežuje.Upokojujúci očný gél 25 g môže býť používaný ako podklad pre make-up očí, dokonale sa vstrebáva, nezanecháva mastný film.

Zo svetlíka lékárského sa využíva vňať svetlíka (Euphrasiae herba). V tejto droge je obsiahnutý glykosid aukubin so svojím aglykónom, ktorý má antibakteriálne účinky. Vo svetlíku lékarskom sú ďalej obsiahnuté triesloviny, horčiny a v stopovom množstve aj silice.

Aloe Vera je rastlinou, ktorú môžeme právom nazvať kráľovnou medzi liečivými rastlinami. Je populárna ako tíšiaci a hojivý prostriedok.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa  poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku.

Použitie: V primeranom množstve naneste na zatvorené viečka a na okolie očí.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)