GS Lecitín 1200 120+20 cps

Skladom

Green Swan

Novinka

Výživový doplnok GS Megalecitín 1200 je nevyhnutný pre funkciu mozgu a pamäte. Výživový doplnok GS Megalecitín 1200 a jeho účinná látka lecitín, ktorú produkuje pečeň, je súčasťou každej bunky nášho tela.

Viac detailov

10,23 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Lecitín je telu vlastná látka, ktorú produkuje naša pečeň a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela. Lecitín je považovaný za dôležitý zdroj acetylcholínu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu mozgovej činnosti a pamäti.

Nepoužívať: Nie je určené pre deti do 10 rokov. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.    

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 kapsula s jedlom. Dávkovanie je možné podľa potreby zvýšiť. Dospelí až 3x denne 2 kapsuly s jedlom, deti od 10 rokov max. 2x denne 1 kapsula. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Sójový lecitín, želatína, esterifikovaný sójový olej, glycerol, čistená voda. 

Výživová zložka

V 1 kapsule

Sójový lecitín

1200 mg


  
Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)