Jamieson Omega-3 Kids Gummies želatínové pastilky 60 past

Skladom

Jamieson

064642065971

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Kids Gummies sú želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí. Jamieson Omega-3 Kids Gummies obsahujú omega-3 esenciálne mastné kyseliny, DHA-kyselina dokozahexaénová a EPA-kyselina eikozapentaénová.

Viac detailov

Naša cena 12,49 € s DPH

Jednotková cena za 1 tableta: 0,22 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia (jahodovou, banánovou, pomarančovou, broskyňovou a zelené jablko) získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí. Obsahujú omega-3 esenciálne mastné kyseliny DHA-kyselina dokozahexaénová a EPA-kyselina eikozapentaénová.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Deťom od 3 rokov sa odporúča 5 pastiliek denne po jedle. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá pastilka obsahuje: Rybí olej (zo sardiniek) 60 mg, Omega-3 mastné kyseliny 20 mg (získané z 60 mg čistého molekulárne destilovaného oleja zo sardiniek) Z toho-EPA (Eikozapentaénová kyselina) 15 mg, DHA (Dokozahexaénová kyselina) 5 mg.
Ďalej obsahuje: glukózový sirup; sacharóza (sladidlo), želatína (želírujúca látka), kyselina citrónová (zvýrazňovač chutnosti), prírodná príchuť (jahodová, banánová, pomarančová, broskyňová, zelené jablko), prírodné farbivo (džús z čiernej mrkvy, Annatto), kokosový olej, karnaubský vosk (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)