Jamieson Ginkgo Biloba 90 tbl

Skladom

Jamieson

064642025586

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Jamieson Ginkgo Biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu). Jamieson Ginkgo Biloba pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku. Jamieson Ginkgo Biloba podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

Viac detailov

Naša cena 12,90 € s DPH

Jednotková cena za 1 tableta: 0,16 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Ginkgo biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu). Pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku. Podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Konzultujte užívanie prípravku s lekárom ak užívate lieky na liečbu diabetes mellitus, vysoký krvný tlak alebo ak dojčíte alebo ste tehotná. Neužívajte spolu s prípravkami ovplyvňujúcimi zrážanlivosť krvi, môžu zvýšiť riziko spontánneho krvácania.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 tableta denne s jedlom. Poraďte sa s lekárom o užívaní výživového doplnku dlhšie ako 8 mesiacov. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Ginkgo Biloba (55:1) extrakt  80 mg (Ginkgo Biloba, listy) ekvivalent k 4400 mg sušených listov štandardizované na 24 % flavónových glykozidov a 6 % terpénových laktónov.
Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý; sójový polysacharid (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)