Aspecton sprej do nosa 30ml

Skladom

Krewel Meuselbach

4030031890581

Novinka

POSLEDNÝ KUS NA SKLADE !

Aspecton sprej do nosa s roztokom morskej soli éterickými olejmi a dexpantenolom na vstrekovanie do nosa. Aspecton sprej do nosa je určený na hygienu nosa v priebehu nádchy alebo pri pocite suchého nosa a je určený pre dospelých a deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 6,60 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Sprej do nosa s roztokom morskej soli éterickými olejmi a dexpantenolom na vstrekovanie do nosa. Ako podpora pri liečbe nádchy a upchatom nose. Osviežujúci a ošetrujúci sprej do nosa ako sprievodné opatrenie pri nádche a/alebo upchatom nose.

Použitie: Prípravok sa používa podľa potreby v množstve 1-2 vstreky do každej nosovej dierky. Aspecton sprej do nosa sa ako sprievodné opatrenie pri chorobách z prechladnutia môže používať počas obdobia 7 - 14 dní. Ak sa príznaky ochorenia nezlepšia alebo ak sa zhoršia, je treba sa obrátiť na lekára. Pri väčších ťažkostiach, ktoré si vyžadujú časovo obmedzené používanie prostriedku na ústup lokálneho opuchu, sa odporúča po ukončení používania spreja na zmenšenie opuchu používať Aspecton sprej do nosa ešte niekoľko dní až do vymiznutia ťažkostí. Pri súbežnom použití so sprejom proti nádche a na zmenšenie opuchu sa má najskôr použiť Aspecton sprej do nosa.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (1)

 • Zuzana Kamenická sa pýta

  11.04.2018
  V reklame som videla že tento prípravok je aj na alergie / pelové/, ale v popise o výrobku to nikde nie je uvedené. Čo je teraz pravda?
  Klára Ábelová

  Odpovedá
  Mgr.
  Klára Ábelová
  farmaceutka

  Dobrý deň, tento sprej slúži na čistenie nosa a obnovu jeho epitelu, čo môže pomáhať znížiť výskyt alergie. Antihistaminikum (látku účinnú proti príznakom alergie) však neobsahuje, teda antialergický účinok nemá. Pekný deň

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)