Kerasal masť 50g

Skladom

Galderma-Spirig

Novinka

Kerasal masť je liek na ošetrenie kožných ochorení prejavujúcich sa nadmerne zrohovatenou stvrdnutou pokožkou a olupovaním kože.Kerasal masť sa používa pri liečbe psoriázy, atopického ekzému, popraskanej kože na pätách a i.

Viac detailov

Naša cena 3,80 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Indikácie: Kerasal masť zmäkčuje a odstraňuje olupujúce sa miesta na postihnutej pokožke. Používa sa na ošetrenie šupinatej pokožky, zhrubnutej rohovinovej vrstvy pokožky rúk a nôh a na zrohovatené ekzémy. Je napr. určený k liečbe psoriázy (lupienky), ichtyózy (kožné ochorenie s poruchou rohovatenia, kedy koža pripomína rybie šupiny),  seboroického ekzému (ochorenie kože spojené s tvorbou nažltlých mastných šupín, najčastejšie na tvári a vo vlasoch) a chronického atopického ekzému (pretrvávajúci alergický zápal). Kerasal môžu používať dospelí, mladiství a deti všetkých vekových skupín. Dojčatá môžu používať Kerasal len krátku dobu a na malých plochách (veľkosť s priemerom asi 10 cm).

Kontraindikácie: Liek Kerasal masť nesmú používať pacienti so známou precitlivenosťou na niektorú zo zložiek
lieku. Nesmie sa nanášať do oblasti očí a slizníc. Dojčatá a pacienti s porušenou funkciou obličiek môžu KERASAL používať len krátky čas a na malých plochách (veľkosť s priemerom asi 10 cm).

Tehotenstvo a dojčenie: Môže sa používať aj v období ťarchavosti a dojčenia, okrem oblasti prsníkov.

Použitie: Pokiaľ lekár neurčí inak, Kerasal sa nanáša 1 až 2 krát denne na postihnuté miesta. Pri ošetrovaní rúk je potrebné naniesť masť po každom umytí. KERASAL sa odstráni teplou vodou. Ak sa do doby 2 týždňov od začatia liečby príznaky ochorenia nezlepšia, alebo sa naopak zhoršujú a v prípade výskytu nežiaducich účinkov alebo neobvyklých reakcií, prerušte liečbu a poraďte sa o ďalšom používaní lieku s lekárom.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: kyselina salicylová + močovina
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 50 mg + 100 mg / 1g
Lieková forma: dermálna masť

Na stiahnutie

Kerasal masť

Príbalová informácia

Na stiahnutie (20k)

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)