Pro-Visio 30 + 10 tbl.

Skladom

Unimed Pharma

Novinka

Výživový doplnok Pro-Visio tablety obsahuje luteín a zeaxantín, vitamíny a minerály. Pro-Visio môže prispieť k udržaniu dobrého zraku. Vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov, i diabetikov.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa za zastavenie objednávania, z dôvodu enormného náporu na lekárne a farmaceutické veľkodistribučné firmy,
ktorých tovar nie je k dispozícii vôbec alebo s veľkým meškaním.
Objednávanie znovu spustíme akonáhle to bude možné.
. V záujme promptného dodania Vašej zásielky sme pristúpili k obmedzeniu počtu denných objednávok. Zásielky sa nám tak darí vyskladniť do 24-48 hodín.
Ďakujeme za porozumenie, prajeme pevné zdravie :)

Detaily

Charakteristika: Prípravok je zmesou antioxidantov luteínu a zeaxantínu z nechtíkového extraktu a antokyanidínov z čučoriedkovej šťavy. Pro-Visio obsahuje vitamín E a selén, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Pre dospelých a dospievajúcich 1 tabletu denne cmúľať. Deti staršie ako 3 roky ½ tablety denne po konzultácií s lekárom. Vhodné pre dlhodobé užívanie. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Zloženie/ 1 tableta: Náhradné sladidlo sorbitol, štandardizovaný prírodný extrakt z nechtíka lekárskeho (luteín (6mg) a zeaxantín (0,3mg)), DL-α-tokoferolacetát (vitamín E) 5mg, sušená čučoriedková šťava, štandardizovaný prírodný extrakt z čučoriedkových plodov (antokyanidíny), regulátor kyslosti citrónan sodný, prírodne identická čučoriedková aróma, protihrudkujúce látky stearan horečnatý rastlinného pôvodu a trikremičitan horečnatý, selén (50mcg) ako seleničitan sodný.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)