Menu
banner

Cebion Multi 9 vitamínov kvapky 10 ml Zväčšiť

Cebion Multi 9 vitamínov kvapky 10 ml

4022536701592

Merck

Cebion multi je multivitamínový výživový doplnok pre dojčatá a malé deti.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 4 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 4 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,04 €.


Naša cena s DPH4,90 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Cebion Multi kvapky sa odporúčajú užívať krátkodobo pri opakovaných infekciách, pri nedostatočnom príjme potravy v dôsledku napr. ochorenia a hnačiek. Cebion multi je vhodný v období rekonvalescencie a pri liečbe antibiotikami, kvôli zvýšenej potrebe vitamínov skupiny B. Multivitamín v kvapkovej forme je vhodný pre dojčatá a malé deti.

Dávkovanie: Cebion multi sa dávkuje pri vyššie uvedených indikáciách dojčatám a malým deťom do 3 rokov 4 kvapky 3 krát denne. Kvapky sa podávajú v lyžičke mlieka, čaju, polievky alebo kaše.

Upozornenie: Cebion multi sa nesmie súčasne užívať s iným farmaceutickým prípravkom obsahujúcim vitamín A alebo D pre riziko predávkovania. Počas užívania Cebionu multi je nutné prerušiť podávanie iného vitamínu A alebo D. V prípade pochybností konzultujte užívanie s detským lekárom.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Cebion Multi 9 vitamínov kvapky 10 ml

Cebion Multi 9 vitamínov kvapky 10 ml

Cebion multi je multivitamínový výživový doplnok pre dojčatá a malé deti.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)