DUCRAY ELUTION SHAMPOOING RÉÉQUILIBRANT šampón navracajúci rovnováhu vlasovej pokožke 200 ml

Skladom

Pierre Fabre Medical Devices

3282770109146

Novinka

dodanie do 10 pracovných dní

DUCRAY ELUTION SHAMPOOING RÉÉQUILIBRANT šampón navracajúci rovnováhu vlasovej pokožke napomáha predchádzať opakovanému návratu lupín. DUCRAY ELUTION SHAMPOOING RÉÉQUILIBRANT šampón navracajúci rovnováhu vlasovej pokožke nepoškodzuje farbu vlasov.

Viac detailov

Naša cena 11,60 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 58,00 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Šampón napomáha predchádzať opakovanému návratu lupín. Eution šampón sa používa ako doplnková a/alebo následná starostlivosť pri liečbe lupín. Nepoškodzuje farbu vlasov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Používajte podľa potreby. Napeňte a dôkladne opláchnite.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie! Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)