KLORANE SHAMPOOING À L'EXTRAIT DE CAPUCINE šampón s výťažkom z kapucínky na suché lupiny 200 ml

Skladom

Klorane

3282770106299

Novinka

KLORANE SHAMPOOING À L'EXTRAIT DE CAPUCINE šampón s výťažkom z kapucínky na suché lupiny - kapucínka je tradične využívaná pre jej čistiace schopnostiKLORANE SHAMPOOING À L'EXTRAIT DE CAPUCINE šampón s výťažkom z kapucínky na suché lupiny už po prvom použití odstraňuje suché lupiny a čistí vlasovú pokožku.

Viac detailov

Naša cena 9,40 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 47,00 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Šampón s výťažkom z kapucínky proti lupinám. Kapucínka je tradične využívaná pre jej čistiace schopnosti. Tento šampón už po prvom použití odstraňuje suché lupiny a čistí vlasovú pokožku.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Stačí jedna aplikácia. Nechajte pôsobiť 3 minúty, potom dôkladne opláchnite. Používajte 2x týždenne ako intenzívnu kúru, následne 1x týždenne ako udržiavaciu kúru. 

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie! Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)