Menu
banner

Voltaren Rapid 25 mg 10 mäkkých kapsúl Zväčšiť

Voltaren Rapid 25 mg 10 mäkkých kapsúl

8588004071148

Glaxo Smith Kline

Voltaren Rapid 25 mg je liek na úľavu bolesti (bolesti svalov a kĺbov, bolesti zubov, menštruačné bolesti), ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch) a znižuje horúčku. Voltaren Rapid 25 mg je vhodný od 14 rokov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 3 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 3 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,03 €.


Naša cena s DPH3,50 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Voltaren Rapid 25 mg prináša úľavu od:

  • bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, bolesti hlavy, bolesti zubov, menštruačných bolestí;
  • príznakov prechladnutia a chrípky (vrátane bolesti a škriabania v hrdle a iných sprievodných bolestí) a znižuje horúčku.

 

Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly zmierňujú príznaky zápalu, bolesti a opuchov, tým že blokujú syntézu molekúl (prostaglandínov) zodpovedných za zápal, bolesť a horúčku. Neovplyvňujú príčinu zápalu a horúčky.

Kontraindikácie: Neužívajte Voltaren Rapid 25 mg :

  • keď ste alergický (precitlivený) na diklofenak alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Voltaren Rapid 25 mg;
  • keď ste niekedy mali alergickú reakciu po užití liekov na liečbu bolesti, zápalu alebo horúčky, ako sú diklofenak, ibuprofén alebo kyselina acetylsalicylová (látka  používaná aj na prevenciu zrážania krvi). Takouto reakciou môže byť astma, dýchavičnosť, kožné vyrážky, opuch tváre, nádcha. Ak si nie ste istí, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom;
  • keď v súčasnosti máte alebo ste mali vred žalúdka alebo tenkého čreva;
  • keď spozorujete krv v stolici alebo čierne sfarbenie stolice (prejavy krvácania z tráviaceho traktu);
  • keď máte závažné ochorenie obličiek alebo pečene;
  • keď máte závažné zlyhávanie srdca;
  • keď ste v posledných troch mesiacoch tehotenstva.
  • u detí do 14 rokov.

 

Tehotenstvo a dojčenie:  Ak ste tehotná alebo si myslíte, že môžete byť tehotná, informujte o  tom svojho lekára a neužívajte Voltaren Rapid 25 mg . Je zvlášť dôležité neužívať Voltaren Rapid 25 mg v posledných troch mesiacoch tehotenstva, pretože to môže poškodiť plod a spôsobiť ťažkosti pri pôrode. Neužívajte Voltaren Rapid 25 mg pokiaľ dojčíte, pretože to môže uškodiť vášmu dieťaťu. Informujte svojho lekára, ak dojčíte.

Dávkovanie: Odporúčaná dávka je: Dospelí a mladiství vo veku 14 rokov a viac: Pri objavení sa príznakov, užite úvodnú dávku 1 mäkkú kapsulu. V prípade potreby pokračujte s užívaním 1 kapsuly s odstupom najmenej 4 až 6 hodín. Neužívajte viac než 3 mäkké kapsuly denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Je dôležité, aby ste užívali najnižšiu dávku lieku mäkkých kapsúl Voltaren Rapid 25 mg, potrebnú na úľavu od bolesti a aby ste neužívali tento liek dlhšie, ako je potrebné. Mäkkú kapsulu prehltnite celú a zapite pohárom vody. Pre maximálnu účinnosť užívajte mäkké kapsuly pred jedlom.

Neužívajte liek Voltaren Rapid 25 mg dlhšie ako 5 dní pri liečbe bolesti a dlhšie ako 3 dni pri liečbe horúčky.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka: diklofenak draselná soľ
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:25 mg / cps
Lieková forma:mäkké kapsuly

Napísať hodnotenie

Voltaren Rapid 25 mg 10 mäkkých kapsúl

Voltaren Rapid 25 mg 10 mäkkých kapsúl

Voltaren Rapid 25 mg je liek na úľavu bolesti (bolesti svalov a kĺbov, bolesti zubov, menštruačné bolesti), ktorý tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch) a znižuje horúčku. Voltaren Rapid 25 mg je vhodný od 14 rokov.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)

Zákaznici kupujúci Voltaren Rapid 25 mg 10 mäkkých kapsúl mali záujem aj o: