Cys-control fort 10 vreciek

granulát vo vrecúškach 1x10 ks

Kód tovaru:

EAN: 3578833315037

13,87 € s DPH

Jednotková cena za ks1,39 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 13 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkovo 13 bodov, ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,13 €.


O produkte

Cys-control fort výživový doplnok s cukrom a sladidlom, vyrobený z brusníc, vresu a D-manózyCys-control fort s malinovou príchuťou.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok s cukrom a sladidlom, vyrobený z brusníc, vresu a D-manózy. Malinová príchuť.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Iba pre dospelých. Užíva sa 1 vrecko ráno a 1 večer, rozpustené v pohári vody (200 ml). Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: D-Manóza 2000 mg, prášok z plodov brusníc (Vaccinium macrocarpon): 36 mg proantokyanidínov typu A (stanovené metódou [DMAC*]) v dennej dávke, extrakt z kvetov Vresu 250 mg, maltodextrín, malinová príchuť, kyselina citrónová, acetylsulfám draselný.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 10

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »