VitA-POS očná masť 5g

Skladom

Ursapharm

Novinka

Zdravotnícka pomôcka VitA-POS očná masť zlepšuje slzný film a ochraňuje očný povrch. VitA-POS očná masť sa používa k liečbe a úľave syndrómov suchého oka - pálenie, svrbenie, pocit cudzieho telesa v oku. Neobsahuje konzervanty, je dobre znášaná, nesmie sa používať súčasne s kontaktnými šošovkami.

Viac detailov

8,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 1 600,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: VitA-POS® je obzvlášť jemná a vláčna očná masť, ktorá sa dobre rozotiera po očnom povrchu. Vitamín A je prirodzenou zložkou slzného filmu, ktorá podporuje znášanlivosť masti a stará sa o to, aby sa masť dobre zmiešala so slzami. Tým sa zmierni pocit pálenia, vysušenia alebo unavenosti očí. Očné viečka sa bez problémov kĺžu po rohovke a spojovke.-CARE® poskytuje oku nielen dostatočné zvlhčovanie, ale zároveň sa stará o dobrú  regeneráciu rohovky a spojovky.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Pred šoférovaním alebo činnosťou vyžadujúcou neobmedzené videnie (masť obmedzuje videnie).V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: VitA-POS sa používa tak, aby sa zabránilo kontaktu hrotu tuby s okom alebo pokožkou tváre. Odstráňte ochranný uzáver, zakloňte hlavu zľahka dozadu, odtiahnite spodné viečko mierne od oka a naneste pomocou ľahkého stlačenia tuby malé množstvo masti do spojovkového vaku. Pomaly zatvorte očné viečko. Tubu po použití znovu starostlivo uzavrite. Frekvencia používania závisí od vašich individuálnych ťažkostí. Pri výraznom pocite vysušenia
očí sa VitA-POS® zvyčajne používa trikrát denne. Obzvlášť sa odporúča podávanie večer pred spaním. Neexistuje žiadne obmedzenie, čo sa týka dĺžky používania.

Po prvom otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Zloženie: retinolpalmitát - vitamín A (250 I.E/g), hustý parafín, tekutý parafín, biela vazelína, vosk z ovčej vlny

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)