Hylo-Comod očné kvapky 10ml

Skladom

Ursapharm

Novinka

Zdravonícka pomôcka Hylo-Comod zvlhčujúce očné kvapky sa používa na úľavu od symptómov suchého oka - pálenie, svrbenie, pocit cudzieho telesa v oku. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá zvlhčuje povrch oka. Môžu sa používať s kontaktnými šošovkami, 6 mesiacov po otvorení.

Viac detailov

13,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 1 300,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: HYLO-COMOD® obsahuje hyaluronát sodný, prirodzenú substanciu, ktorá sa nachádza v oku, ale aj v iných častiach tela. Táto látka má zvláštne fyzikálne vlastnosti – na povrchu oka vytvára rovnomerný, stabilný a dlhodobo priľnavý film, ktorý odoláva odplaveniu, pričom funkcie oka zostávajú úplne zachované. Oko je dlhodobo chránené pred vysýchaním a podráždením. Pre optimálne používanie kontaktných šošoviek je zvlášť dôležité, aby
kontaktné šošovky boli dostatočne zvlhčované slzami. HYLO-COMOD® je možné používať počas nosenia kontaktných šošoviek. Pre nositeľov tvrdých alebo měkkých kontaktných šošoviek je ich nosenie pri súčasnom používaní prípravku HYLO-COMOD® príjemnejšie: nedochádza ku vzniku usadenín. Vzhľadom k tomu, že neobsahuje konzervačné látky, je HYLO-COMOD® všeobecne výborne znášaný. Okrem toho HYLO-COMOD® neobsahuje fosfáty, takže je zabránené tvorbe usadenín na rohovke.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok môžu používať tehotné a kojace matky.

Použitie: Počet denných dávok HYLO-COMOD® je individuálny - záleží na osobnom úsudku, odporúčaní lekára alebo špecialistu na kontaktné šošovky. Obvykle se používa 3-krát denne 1kvapka do spojovkového vaku každého oka. Pri intenzívnejších problémoch je možné HYLO-COMOD® používať počas dňa aj častejšie. V prípade, že by ste mali HYLO-COMOD® používať častejšie (napr. viac ako 10 krát denne), nechajte si vyšetriť oči svojím očným lekárom.
HYLO-COMOD® je vhodný pre dlhodobé používanie, napriek tomu by ste sa mali pri dlhotrvajúcich problémoch poradiť so svojím očným lekárom.

Po prvom otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Zloženie: hyaluronát sodný (1mg/ml), sorbitol, citrátový pufer, sterilná voda

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)