Systane Ultra 10 ml

Skladom

Alcon Pharmaceuticals

O85812

8427324864224

Novinka

Zdravotnícka pomôcka Systane Ultra zvlhčujúce očné kvapky je určená pre liečbu suchého oka.Systane Ultra poskytujú okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od príznakov suchého oka ako je pálenie a podráždanie. Môžu sa používať i s kontaktnými šošovkami.

Viac detailov

11,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 1 100,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Systane Ultra zvlhčujúce očné kvapky je sterilný prípravok. Zvlhčujú povrch oka a tým odstraňujú nepríjemné pocity pálenia, svrbenia, pocitu cudzieho telesa v oku. Vďaka zloženiu sa môžu používať až pol roka po prvom otvorení, a taktiež pri nosení kontaktných šošoviek.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok môžu používať tehotné a kojace matky.

Použitie: Systane Ultra  je možné používať počas celého dňa podľa potreby. Môžu byť použité k liečbe suchého oka spôsobeného nosením kontaktných šošoviek nakvapaním kvapiek pred nasadením kontaktných  šošoviek  a po ich vytiahnutí. Nakvapkajte kvapky do oka a mrknite. Nedotýkajte sa hrotu kvapadla. Po prvom otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Zloženie: polyetylénglykol 400, propylénglykol, hydroxypropylguar, sorbitol, aminometylpropanol, kyselina boritá, chlorid draselný, chlord sodný, polydróniumchlorid 0,001% (Polyquad)

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)