Menu
banner

Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort 400g Zväčšiť

Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort 400g

8712400735599

Nutricia a.s.

Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort  je špeciálna počiatočná dojčenská výživa pre bábätká do 6 mesiacov. Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort je určený pre deti s drobnými tráviacimi ťažkosťami (grckanie, zápcha, neznášanlivosť štandardnej výživy).

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,11 €.


Naša cena s DPH11,92 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika:

Čiastočne hydrolyzovaná bielkovina

Čiastočne naštiepená (hydrolyzovaná) bielkovina pre ľahšiu stráviteľnosť. Čo je čiastočne hydrolyzovaná bielkovina? Pri hydrolýze dochádza k rozštiepeniu bielkoviny na kratšie reťazce. Tie sa potom ľahšie trávia.

Zmes tukov Betapol

Nutrilon Comfort obsahuje unikátnu zmes tukov Betapol, ktorá zmäkčuje stolicu. Zmes tukov Betapol obsahuje vysoký podiel kyseliny palmitovej v pozícii Beta v podobnej štruktúre ako pri materskom mlieku. Vďaka tomu redukuje množstvo vápenatých mydiel, ktoré sa môžu tvoriť v čreve. Bráni tak vzniku tuhej stolice.

LCP mastné kyseliny

Množstvo  LCP mastných kyselín (medzi nimi omega-3 kyseliny) zodpovedá odporúčaniam popredných špecialistov na výživu a je v súlade s legislatívou.

Zmes oligosacharidov GOS/FOS

Unikátna klinicky testovaná zmes oligosacharidov scGOS/lcFOS (9:1) napodobňuje funkciu oligosacharidov materského mlieka. Ty sú využívané črevnou mikroflórou vášho dieťaťa.Účinky zmesi scGOS/lcFOS (9:1) boli potvrdené v klinických štúdiách.

Nepoužívajte: Pri precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, v rozpore s návodom na prípravu, u detí starších ako 6 mesiacov.

Spôsob prípravy:

  • Krok 1 - Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať.

  • Krok 2 - Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.

  • Krok 3 - Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.

  • Krok 4 - Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.

  • Krok 5 - Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (odporúčené dávkovanie nájdete na zadnej strane obalu). Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.

  • Krok 6 - Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí. Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.

  • Krok 7 - Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia. Mlieko musí byť príjemne teplé (malo by mať  teplotu ľudského tela tj. cca 37 °C), nie horúce. Pripravenú dávku ihneď podávajte.

Riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaniami lekára.

Zloženie: Koncentrát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje (strukturovaný rastlinný olej, repkový, kokosový, slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov), sušený glukózový sirup, škrob, galaktooligosacharidy (z mlieka) 8 %, laktóza (z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6 %, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, chlorid sodný, L-tyrozin, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorban sodný, inozitol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5‘-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenozín 5‘-monofosfát, sodná soľ inozín 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sójový lecitín, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín, thiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný.

Dôležité upozornenie:

Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko.

Výrobok je určený na zvláštnu výživu dojčiat od narodeni. Nutrilon 1 Omneo Comfort, počiatočná dojčenská výživa v prášku, je nutrične kompletná mliečna výživa, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti od individuálneho rastu a vývojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Nutrilon 1 Omneo Comfort je možné používať len pod kontrolou lekára. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Potravina na osobitné výživové účely - dietetická potravina na osobitné medicínske účely.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort 400g

Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort 400g

Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort  je špeciálna počiatočná dojčenská výživa pre bábätká do 6 mesiacov. Nutrilon 1 ProExpert Omneo Comfort je určený pre deti s drobnými tráviacimi ťažkosťami (grckanie, zápcha, neznášanlivosť štandardnej výživy).

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)